Zespół OWES Szczecin PLUS


Emilia Kowalska
Kierowniczka Projektu /

Kierowniczka Merytoryczna
508 675 975
emiliakowalska@aktywaplus.pl



Anna Łukomska – Dziedzic
Kierowniczka Merytoryczna
/
Specjalistka ds. ożywienia społeczno-gospodarczego
517 357 677
szczecin@aktywneowes.pl


Marta Przeczewska
Specjalistka ds. ożywienia społeczno-gospodarczego
/
Ekspertka ds. tworzenia sieci powiązań gospodarczych
789 358 759
marta.przeczewska@aktywneowes.pl

Marta Rospara
Doradczyni Podstawowa
/
Specjalistka ds. ożywienia społeczno-gospodarczego
575 730 240
marta.rospara@aktywneowes.pl


Anna Kryszkiewicz
Doradczyni Podstawowa / Specjalistka ds. ożywienia społeczno-gospodarczego
577 400 760
anna.kryszkiewicz@aktywneowes.pl


Magdalena Rogojsza
Specjalistka ds. tworzenia i wspierania PES/PS

575 730 090
magdalena.rogojsza@aktywneowes.pl

Anna Zimnicka
Specjalistka ds. tworzenia i wspierania PES/PS /
Specjalistka ds. biznesowych
575 730 889
anna.zimnicka@aktywneowes.pl

Adrianna Kowalska
Specjalistka ds. biznesowych /
Ekspertka ds. prawnych
504 417 704
adrianna.kowalska@aktywneowes.pl

Joanna Moroń
Specjalistka ds. biznesowych / Specjalistka ds. tworzenia i wspierania PES/PS
780 126 808
joanna.moron@aktywneowes.pl

Karolina Sosnowska
Specjalistka ds. biznesowych

karolina.sosnowska@aktywneowes.pl

Aleksandra Borkowska
Specjalistka ds. reintegracji
575 730 880
aleksandra.borkowska@aktywneowes.pl

Natalia Broja
Specjalistka ds. reintegracji / Doradczyni podstawowa
575 730 380
natalia.broja@aktywneowes.pl

Julia Nyga
Specjalistka ds. księgowo-kadrowych

537 780 440
julia.nyga@aktywneowes.pl

Agnieszka Linort
508 957 460
agnieszka.linort@aktywneowes.pl
Przeskocz do treści