Zespół OWES


Emilia Kowalska
Kierowniczka Projektu / Koordynatorka Merytoryczna / Specjalistka ds. PZP
508 675 975
emiliakowalska@aktywneowes.pl

Anna Łukomska – Dziedzic
Koordynatorka Merytoryczna

517 357 677
szczecin@aktywneowes.pl
 
Marta Przeczewska
Koordynatorka Merytoryczna

Animatorka
789 358 759
marta.przeczewska@aktywneowes.pl
 
Marta Rospara
Animatorka

Doradczyni Podstawowa
575 730 240
marta.rospara@aktywneowes.pl

Natalia Broja
Doradczyni Podstawowa

Specjalistka ds. reintegracji
575 730 380
natalia.broja@aktywneowes.pl

Krzysztof Sowa 
Animator

Doradca Podstawowy
690 860 760
krzysztof.sowa@aktywneowes.pl

Anna Jakubowska
Doradczyni Kluczowa

575 730 385
anna.jakubowska@aktywneowes.pl

Michał Głuszyk 
Animator

Doradca Kluczowy
780 126 808
michal.gluszyk@aktywneowes.pl

Emilia Przytomska
Animatorka

514 055 299
emilia.przytomska@aktywneowes.pl

Magdalena Rogojsza
Doradczyni Podstawowa

Animatorka
575 730 090
magdalena.rogojsza@aktywneowes.pl
 
Anna Zimnicka
Doradczyni Kluczowa

Kluczowa Doradczyni Biznesowa
575 730 889
anna.zimnicka@aktywneowes.pl
  
Joanna Sokalska
Doradczyni Kluczowa

Kluczowa Doradczyni Biznesowa
575 730 550
joanna.sokalska@aktywneowes.pl

Ewa Łabieniec 
Doradczyni Kluczowa

Kluczowa Doradczyni Biznesowa
575 590 900
ewa.labieniec@aktywneowes.pl
 
Artur Kucharzyk
Kluczowy Doradca Biznesowy
575 730 310
artur.kucharzyk@aktywneowes.pl
 
Joanna Moroń
Kluczowa Doradczyni Biznesowa
Coach
501 188 755
joanna.moron@aktywneowes.pl

Aleksandra Borkowska
Kluczowa Doradczyni Biznesowa
Specjalistka ds. Reintegracji
575 730 880
aleksandra.borkowska@aktywneowes.pl

Ewa Sołowińska 
Doradczyni Kluczowa

780 126 807
ewa.solowinska@aktywneowes.pl

Paulina Stok-Stocka
Doradczyni Kluczowa

798 958 950
paulina.stok.stocka@aktywneowes.pl
 
Adrianna Kowalska
Kluczowa Doradczyni Biznesowa

Specjalistka ds. PZP
504 417 704
adrianna.kowalska@aktywneowes.pl
 
Julia Nyga 
Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową

537 780 440
julia.nyga@aktywneowes.pl
 
Monika Celt
Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową

575 730 960
monika.celt@aktywneowes.pl

Daria Kalinowska
Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową

Doradczyni Kluczowa
516 702 312
daria.kalinowska@aktywneowes.pl

Karolina Kujawska-Szczepańska
Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową

508 957 460
karolina.kujawska@aktywneowes.pl
 
Agnieszka Rozpłoch
Księgowa PES z obsługą kadrowo-płacową / Doradczyni podstawowa ds. księgowych

508 957 460
agnieszka.rozploch@aktywneowes.pl
 
Marzena Kowaleczko
Doradczyni podstawowa ds. księgowych

marzena.kowaleczko@aktywneowes.pl

Karolina Sosnowska
Kluczowa Doradczyni Biznesowa

509 472 169
karolina.sosnowska@aktywneowes.pl

Sylwia Wójcik
Doradczyni Podstawowa

691 681 982
sylwia.wojcik@aktywneowes.pl
Przeskocz do treści