Udzielone wsparcie finansowe

Poniżej przedstawiamy wykaz udzielonego wsparcia finansowego na utworzenie i utrzymanie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych w ramach projektu „SZOWES-OWES w regionie szczecińskim PLUS” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr umowy: FEPZ.06.15-IP.01-0004/23.

Nazwa podmiotuNumer ewidencyjny z odpowiedniego rejestru (np. KRS)Data przyznanego wsparciaKwota przyznanego wsparcia finansowego na utworzenie i utrzymanie miejsc pracy w przedsiębiorstwie społecznymZakres przyznanego wsparcia na utworzenie i utrzymanie miejsc pracy w przedsiębiorstwie społecznym
Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy-Fundacja00006824444.04.2024174 687,00 zł w tym:
-wsparcie na utworzenie miejsca pracy: 93 687,00 zł
-wsparcie na utrzymanie miejsc pracy: 81 000,00 zł
Specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanego wsparcia na utworzenie miejsca pracy w PS:
1. usługa remontu łazienki
2. aranżacja aneksu kuchennego wraz z wyposażeniem
3. postawienie ścianki przesuwnej
4. regały do magazynu
5. zmywarka do naczyń
6. laptop wraz z oprogramowaniem
7. niszczarka do dokumentów.
W zakresie wsparcia finansowego na utrzymanie miejsc pracy w PS, pokryte zostaną koszty: planuje się przeznaczyć wsparcie na koszty zatrudnienia, w tym na wynagrodzenie w okresie pierwszych 12 m-cy pracy nowozatrudnionych osób.
Spółdzielnia Socjalna „Meritum”00008913504.04.2024142 287,00 zł w tym:
-wsparcie na utworzenie miejsca pracy: 93 687,00 zł
-wsparcie na utrzymanie miejsc pracy: 48 600,00 zł
Specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanego wsparcia na utworzenie miejsca pracy w PS:
1. w ramach PRAC REMONTOWO – BUDOWLANYCH m.in. profesjonalny, przemysłowy odkurzacz, myjka ciśnieniowa, osuszacz powierzchni, szlifierki, młotowiertarki, młoty udarowo – wyburzeniowe, poziomice, drabiny różnych wysokości, wyrzynarki, opalarki, wiertarko – wkrętarki, laser krzyżowy, zestaw mobilnych skrzynek narzędziowych, sprężarki, zagęszczarki, nóż termiczny, maszyna do cięcia styropianu, zgrzewarka, szlifierka.
2. w ramach PRAC ADMINISTRACYJNO – BIUROWYCH m.in.: zestaw komputerowy, monitor, drukarka, niszczarka, biurko, kontenerek, regał, stojak, lampka biurowa, krzesło obrotowe, stolik kawowy alkomat, bezprzewodowy odkurzacz pionowy.
W zakresie wsparcia finansowego na utrzymanie miejsc pracy w PS, pokryte zostaną koszty: planuje się przeznaczyć wsparcie na koszty zatrudnienia, w tym na wynagrodzenie netto w okresie pierwszych 12 m-cy pracy nowozatrudnionych osób.

Rejestr przedsiębiorstw społecznych dostępny na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej:

https://rjps.mpips.gov.pl/RJPS/RU/start.do?id_menu=59

Przeskocz do treści