Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie: Nowości w Prawie Pracy – Co musi wiedzieć PES? – ODWOŁANE

25 maja 2023 @ 15:30 - 20:30

W związku ze zmianami w Kodeksie Pracy, które miały miejsce w 2023 r., a które są ważne dla podmiotów ekonomii społecznej zatrudniających pracowników, zapraszamy na szkolenie, w trakcie którego omówimy wszelkie istotne zmiany.

W szczególności, dowiesz się:

  • o nowych regulacjach pracy zdalnej, w tym m.in. czy pracownik może odmówić wykonania polecenia pracy zdalnej oraz jak i kiedy pracodawca może kontrolować pracownika wykonującego pracę zdalnie?
  • o zmianach w zasadach zawierania umowy na okres próbny oraz rozwiązywania umowy na czas określony;
  • na czym polega work life balance – czyli o nowych uprawnieniach pracowników związanych z rodzicielstwem;
  • co to są przejrzyste warunki zatrudnienia – czyli o nowych zasadach i zmianach w dokumentacji pracowniczej;
  • o zmianach w zakresie kontrolowania trzeźwości pracowników.

Termin: 25 maja 2023 r. (sobota) w godzinach 15:30 – 20:30.

Forma: Stacjonarne

Miejsce: Inkubator SZOWES – OWES SZCZECIN, ul. Cukrowa 8, pokój 918 (budynek US).

Prowadząca: Anna Zimnicka – Doradczyni kluczowa OWES Szczecin

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki). Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 23 maja 2023 r., godz. 16.00. W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312.

Kontakt: Krzysztof Sowa – Doradca podstawowy i Animator OWES Szczecin,  690 860 760, krzysztof.sowa@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób. Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2

Szczegóły

Data:
25 maja 2023
Godzina:
15:30 - 20:30

Miejsce wydarzenia

OWES Szczecin
Cukrowa 8
Szczecin, zachodniopomorskie 71-004 Poland
+ Google Map
Phone
516702312
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia
Przeskocz do treści