SZKOLENIE: Pełna księgowość w PES [30.11-14.12.2023]

Uczestnictwo w bezpłatnym szkoleniu z pełnej księgowości dla podmiotów ekonomii społecznej to doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać finansami Twojej organizacji. Dzięki zdobytym kompetencjom będziesz w stanie prowadzić pełną i precyzyjną dokumentację finansową oraz efektywnie planować budżet, co przyczyni się do zwiększenia efektywności działania Twojego przedsiębiorstwa. Szkolenie zapewni Ci również dostęp do profesjonalnych narzędzi i wskazówek, które pomogą Ci uniknąć błędów i nieprawidłowości w prowadzeniu księgowości, co przełoży się na większą wiarygodność Twojej organizacji w oczach klientów i współpracowników.

Ponieważ zakres wiedzy będzie niezwykle obszerny, szkolenie podzielone będzie na trzy części:

  • Część pierwsza: 30 listopada 2023 r. (czwartek), godz. 15:30 – 20:30
  • Część druga: 7 grudnia 2023 r. (czwartek), godz.  15:30 – 20:30
  • Część trzecia: 14 grudnia 2023 r. (czwartek), godz. 15:30-20:30

Forma: Stacjonarne
Miejsce:  Inkubator SZOWES – OWES SZCZECIN, ul. Cukrowa 8, pokój 918 (budynek US)

Prowadząca: Beata Kuśmierek

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki), korzystający już z wsparcia OWES.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 28 listopada  2023 r.

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312.

Kontakt: Krzysztof Sowa – doradca i animator OWES, 690 860 760, krzysztof.sowa@aktywneowes.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób.
Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Przeskocz do treści