SZKOLENIE: Media społecznościowe w działalności PES [7.11.2023]- PRZENIESIONE NA INNY TERMIN

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie działanie firmy czy organizacji bez funkcjonowania w mediach społecznościowych. Dla podmiotów ekonomii społecznej może to być nie tylko kanał, za pomocą którego komunikują się ze swoimi odbiorcami, ale także promują i sprzedają swoje usługi. Czy wiesz jednak jak się przebić przez tysiące innych postów i wyróżnić się na tle konkurencji? Jeśli nie, zdradzimy Ci ten sekret podczas szkolenia, które odbędzie się 7. listopada 2023 r. w Szczecinie.

Zakres tematyczny:

 • Internet i social media w liczbach
 • Charakterystyka poszczególnych kanałów
 • Do kogo kierować swoje działania?
 • Tworzenie persony – ćwiczenie
 • Co publikować w mediach społecznościowych?
 • Jak pisać treści, które przyciągają uwagę?
 • Spójność marki w mediach społecznościowych – co ona oznacza?
 • Szczerość i empatia w komunikacji internetowej
 • Jak stworzyć harmonogram działań w mediach społecznościowych? – ćwiczenia z pisaniem treści postu
 • Prawa autorskie, wykorzystanie cudzych utworów
 • Darmowe źródła zdjęć, grafik i muzyki
 • Tworzenie grafik na potrzeby social media
 • Tworzenie zdjęć na potrzeby social media – ćwiczenie tworzenia relacji fotograficznej
 • podsumowanie szkolenia

Trener:
Paulina Olichwer – wiceprezeska Fundacji MOŻESZ i dyrektorka ds. marketingu. Z zawodu artysta plastyk, studiowałam także Zarządzanie w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu na kierunki Mediaworking w Marketingu. Od 2018 pracuję w mediach społecznościowych – swoje doświadczenie zdobywałam w jednej ze szczecińskich agencji social media. Miałam okazję współpracować z kilkudziesięcioma markami, zarówno lokalnymi jak i z całej Polski. Moje doświadczenie obejmuje pracę z wieloma branżami, między innymi: motoryzacyjną, gastronomiczną, handlem, hotelarstwem, e-commercowym studiem fotograficznym oraz wieloma innymi. Dziś kieruję małym zespołem marketingowym w Fundacji MOŻESZ – wspólnie udowadniamy, że różnorodność w świecie marketingu jest ważna! 

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń itp.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki) korzystający już ze wsparcia OWES.

W związku z niezebraniem wystarczającej grupy uczestników, szkolenie zostanie zorganizowane w innym terminie.

Termin: 7 listopada 2023 r. (wtorek) w godzinach 15.30 – 20.30
Forma: Stacjonarne
Miejsce:  Inkubator SZOWES – OWES SZCZECIN, ul. Cukrowa 8, sala 918 (budynek US)

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 5 listopada  2023 r.

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312

Kontakt: Krzysztof Sowa – doradca i animator OWES, 690 860 760, krzysztof.sowa@aktywneowes.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób.
Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Przeskocz do treści