SZKOLENIE: PROO i NOWE FIO czyli gra o wielką kasę dla PES [7.11.2023]

Ruszyły nabory w konkursach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) oraz Nowe FIO. To szansa na pozyskanie dużych środków dla podmiotów ekonomii społecznej, które stwarzają szansę na istotny rozwój Twojej organizacji. Ale czy wiesz jak napisać dobry wniosek do tych Programów? Wiesz czym się od siebie różnią,  jaką mają specyfikę oraz cele, które należy zrealizować?

O tym wszystkim dowiesz się na szkoleniu „PROO i NOWE FIO czyli gra o wielką kasę dla PES”, które odbędzie się 30.10.2023 r. o godz. 15:30 w siedzibie OWES Szczecin przy ul. Cukrowej 8, sala 921. (Limit miejsc wyczerpany).

Dodatkowy termin szkolenia: 7.11.2023 godz. 15:30, CAL Goleniów, ul. Wojska Polskiego 28.

Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy. Preferowany jest udział dwóch osób z danej organizacji z własnym laptopem.

Szkolenie odbędzie się wyłącznie jeśli osiągnięta zostanie minimalna liczba uczestników.

UWAGA!

Rekrutacja na szkolenie w Szczecinie została zamknięta.

Z uwagi na duże zainteresowanie, szkolenie odbędzie się także w drugim terminie 7.11 w Goleniowie w godz. 15:30-19:30.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie bieżącego formularza.

Adresaci szkolenia: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (m.in.: fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej), korzystający ze wsparcia OWES, mieszkający na terenie miasta Szczecin, miasta Świnoujście, pow. gryfickiego, pow. goleniowskiego, pow. kamieńskiego lub pow. polickiego, korzystający ze wsparcia OWES.

Kontakt: Krzysztof Sowa – doradca i animator OWES, 690 860 760, krzysztof.sowa@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

Szkolenie realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Przeskocz do treści