Webinarium dot. konsultacji projektu Rocznego Programu Współpracy Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi [5.07.2023]

Zapraszamy szczecińskie (i nie tylko) organizacje na webinarium informacyjne dotyczące konsultacji projektu Rocznego Programu Współpracy Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi!!!

– Czy wiesz, że rozpoczęły się konsultacje projektu Uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Miasto Szczecin z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok?

– Czy wiesz co to są Roczne Programy Współpracy z organizacjami pozarządowymi?

– Chcesz poznać jedną z metod wpływu na kierunki działań społecznych Szczecina?

– Być może planujesz rozwój swojej młodej organizacji i chcesz poznać metodę na jej lepsze postrzeganie oraz wpływ na kierunki działań społecznych w Szczecinie?

Zapraszamy na webinarium informacyjne podczas którego dowiesz się:

  • czym są Roczne Programy Współpracy (RPW) gminy/powiatu z organizacjami pozarządowymi,
  • jaki jest wpływ RPW na konkursy ogłaszane przez Gminę,
  • jak poprzez udział w konsultacjach RPW poprawić lokalną rozpoznawalność swojej organizacji oraz wywrzeć wpływ na kierunki działań gminy,
  • jak wziąć udział w konsultacjach RPW w Szczecinie.

Zapraszamy również przedstawicieli organizacji spoza Szczecina! Dzięki spotkaniu zdobędziecie możliwość zapoznania się z przykładem RPW jakim jest program Szczecina oraz porównać go z działaniami swojej gminy.

Liczymy, że spotkanie będzie szansą na przedyskutowanie zapisów pożądanych przez organizacje oraz zaczerpnięcie dobrych praktyk w tym obszarze.

Podczas webinarium wskażemy również zapisy jakie z perspektywy OWES warto umieszczać w RPW w zakresie rozwoju ekonomii społecznej.

Termin: 5 lipca 2023 r. w godzinach 17.00-19.00.

Forma: on-line (platforma ZOOM)

Zgłoszenia pod linkiem: bit.ly/3ponxjS

Termin nadsyłania zgłoszeń: 4 lipca 2023 r. godz. 12.00.

Webinarum jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES –OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Przeskocz do treści