Szkolenie: Budowanie strategii w podmiotach ekonomii społecznej (14.06.2023)

Celem szkolenia jest profesjonalizacja działań PES: zredagowanie wizji i misji podmiotu oraz skonstruowanie  krótko i długoterminowej strategii działania w tym: strategii komunikacji zewnętrznej (marketingowej), zarządzania zasobami i budżetem. Podczas szkolenia uczestnicy poznają dobre wzorce i praktyki z innych podmiotów oraz będą mieć okazję przećwiczyć pod okiem ekspertki najważniejsze tematy, tak, aby móc zbudować strategię działania PES.

Niektóre konkursy grantowe ukierunkowane są na rozwój strategii organizacji (np. FIO). Brak jasno określonej strategii, praktycznie wyklucza organizację z aplikowania o duże granty finansowe!

Termin: 14 czerwca 2023 r. (środa) w godzinach 15:30 – 20:30.
Forma: Stacjonarne
Miejsce: Inkubator SZOWES – OWES SZCZECIN, ul. Cukrowa 8, pokój 918 (budynek US).

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki). Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

Trenerka:

Anna Kornacka – trenerka biznesu, propagatorka zastosowania dorobku psychologii społecznej i neuronauk w praktyce biznesowej.

Od 2000 r prowadzi firmę szkoleniową, inspiruje i wspiera w rozwoju biznes, administrację publiczną i kadrę naukową. Pracuje z kadrą menedżerską różnych branż i sektorów, szkoli, doradza, prowadzi sesje mentoringowe. Pasjonatka zagadnień związanych ze skuteczną komunikacją i neuronaukami. 

Prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, członkini Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Działaczka społeczna: założycielka i wieloletnia prezeska zarządu Stowarzyszenia Kobiety dla Szczecina i Regionu oraz Stowarzyszenia Klub SEL, członkini Stowarzyszenia Instytutu Niemiec i Europy Północnej.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 11 czerwca 2023 r.,

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312.

Kontakt: tel. 516 702 312, kontakt@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób.

Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Przeskocz do treści