Wizyta studyjna do Łodzi dla PES organizowana przez ROPS UM WZP.

W imieniu organizatora tj. Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej na darmową, 3-dniową wizytę studyjną do Łodzi, dotyczącą wykorzystania ekonomii społecznej w działaniach rewitalizacyjnych. Wizyta organizowana jest w czerwcu w dwóch terminach 5-7 czerwca oraz 19-21 czerwca do wyboru.

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu max. 2 osoby prosimy o wypełnienie zgłoszenia i przesłania na wskazany fax/e-mail w terminie do 30 maja. Wizyta skierowana jest do 30 uczestników reprezentujących JST, PES, PUP, OPS. W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej liczbę miejsc organizator będzie miał prawo do potwierdzenia udziału dla maksymalnie 1 osoby z instytucji. Wszelkich dodatkowych informacji udziela – Piotr Szeszko z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej nr tel. 91 42 53 631.

Wizyta jest realizowana w ramach projektu „Ekonomia społeczna kluczem do sukcesu” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Przeskocz do treści