Szkolenie ”E-commerce i marketing internetowy dla PES” (26.04.2023)

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, podczas którego poznamy zasady dotyczące publikowanych treści, udostępniania postów, oznaczenia i hasztagi, a także narzędzia przydatne w e-commerce i marketingu internetowym.

Zakres tematyczny:

1. Wykorzystanie mediów społecznościowych (w szczególności Facebook i Instagram) do bezpłatnej promocji działalności gospodarczej w sieci
2. Jak zarządzać profilami w mediach społecznościowych?
3. Jak tworzyć posty na Facebooku? (zasady dotyczące treści, oznaczenia, hasztagi, udostępnianie postów, przydatne narzędzia)
4. Tworzenie wydarzeń i grup (oraz posty w grupach) na Facebooku – rodzaje, zastosowanie, wady i zalety
5. ABC płatnej reklamy na Facebooku i Instagramie

***Prosimy o przygotowanie i zabranie na szkolenie:
Komputera, telefonu komórkowego, e-mail, 1-3 zdjęcia przedstawiające zakres działalności (przyniesione np. na pendrivie), posiadanie profilu w minimum jednym medium społecznościowym (Facebook, Instagram)

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki). Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

Termin: 26 kwietnia 2023 r. (środa) w godzinach 15.30 – 20.30
Forma: Stacjonarne
Miejsce: Inkubator SZOWES – OWES SZCZECIN, ul. Cukrowa 8, pokój 918 (budynek US)

Prowadząca: Magda Maciuk – specjalistka ds. marketingu i komunikacji zewnętrznej . Absolwentka studiów ekonomicznych o specjalności handel i euromarketing. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu internetowego, prowadzenia profili biznesowych małych i dużych firm oraz NGO w mediach społecznościowych, realizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych, nagrań filmowych i koordynacji eventów. Freelancerka. Ekspertka ds marketingu i wizerunku przy Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego. Trenerka dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielami biznesu jak i organizacji pozarządowych  Autorka i koordynatorka  licznych kampanii w mediach społecznościowych – komercyjnych oraz misyjnych, zaangażowanych społecznie.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 24 kwietnia  2023 r., godz. 16.00.

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312

Kontakt: Katarzyna Nowak – Doradczyni podstawowa i Animatorka OWES Szczecin,  577 400 760 , katarzyna.nowak@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób.
Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Przeskocz do treści