Szkolenie „ABC kadry i płace – najważniejsze kwestie dotyczące zatrudnienia pracowników w PES” (17.04.2023)

Zapraszamy Państwa na szkolenie stacjonarne podczas którego będą poruszane istotne kwestie dotyczące zatrudnienia pracowników w PES.


Zakres tematyczny:

  • Prawo pracy a przepisy UE.
  • Umowa o pracę czy umowa – zlecenie?
  • Kiedy warto, z czym się wiążą poszczególne umowy, wady i zalety poszczególnych rozwiązań.
  • Nowości w prawie pracy od 2023 roku – co się zmieniło, na co warto szczególnie zwrócić uwagę zatrudniając osoby w PES.


Termin: 17 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) w godzinach 15.30 – 20.30.
Forma: Stacjonarne.
Miejsce:  Inkubator SZOWES – OWES SZCZECIN, ul. Cukrowa 8, pokój 918 (budynek US).

Prowadząca: Monika Olszewska – doradczyni, trenerka z obszarów kadrowo-płacowych. Doktorantka Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Stale uczestniczy w konferencjach i spotkaniach fundacji, inicjatyw, stowarzyszeń zajmujących się tematyką kadr, wspierając organizatorów swoją wiedzą i doświadczeniem. W codziennej pracy doradza, wspiera, pomaga dużym i małym firmom. Twórczyni ponad 50 szkoleń i kursów online z zakresu tematyki kadr i płac, szczególnie zatrudniania cudzoziemców i delegowania pracowników. Swoje praktyczne doświadczenie zdobywała, współpracując z takimi firmami jak IKEA, MAN, DAF, MAKRO, CARREFOUR, mBank, HESTIA i wieloma innymi. Twórczyni jedynej w Polsce konferencji poświęconej twardemu HR, która cyklicznie od 5 lat działa pod hasłem KADRY BEZ GRANIC, gromadząc rok w rok coraz większą grupę pasjonatów i znawców tematu. Przy jej organizacji współpracuje ze znanymi i lubianymi osobami, takimi jak Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor czy Bilguun Ariunbaatar, którzy swoją obecnością uświetniają wydarzenie. Właścicielka firmy konsultingowej. Prezeska MRM CONSULTING Sp. z o.o., która jest placówką kształcenia ustawicznego w zakresie twardego HR. Z powodzeniem prowadzi swoje szkolenia i wykłady dla firm i przedsiębiorców na terenie całej Polski.


Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki). Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.


Termin nadsyłania zgłoszeń: do 13 kwietnia  2023 r., godz. 16.00.

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312.


Kontakt: Katarzyna Nowak – Doradczyni podstawowa i Animatorka OWES Szczecin,  577 400 760 , katarzyna.nowak@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób.
Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Przeskocz do treści