Kalendarium szkoleń OWES na kwiecień

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach, które zrealizujemy dla Państwa zarówno w przestrzeni online, jak i w formie spotkań stacjonarnych w różnych miastach naszego regionu!

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Oferta szkoleniowa OWES Szczecin adresowana jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, itd.) z regionu szczecińskiego, z powiatów:
1. M. Szczecin,
2. M. Świnoujście,
3. goleniowski,
4. gryficki,
5. kamieński,
6. policki.

Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

Jak można zgłosić się na szkolenie?

Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są:
1. Osobiście lub telefonicznie u Katarzyny Nowak:
a. 577 400 760,
b. katarzyna.nowak@aktywneowes.pl,
2. Za pośrednictwem formularza zgłoszeń udostępnionego pod opisem każdego ze szkoleń.

UWAGA!: Zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy 12 uczestniczek i uczestników.

Z osobami chętnymi skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Szkolenia są bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Przeskocz do treści