Webinarium „Przedsiębiorstwo społeczne w świetle Ustawy o ekonomii społecznej z dn. 5.08.2022 r.” (29.03.2023)

Zapraszamy na bezpłatne webinarium skierowane jest do podmiotów, które chcą skorzystać z instrumentów wsparcia dedykowanym przedsiębiorstwom społecznym o których mowa w ustawie o ekonomii społecznej: „Przedsiębiorstwo społeczne w świetle Ustawy o ekonomii społecznej z dn. 5.08.2022 r.”
Zakres tematyczny:

  • definicja PS wg Ustawy o ES
  • zasady uzyskania i utraty przez PES statusu przedsiębiorstwa oraz nadzór nad PS
  • instrumenty wsparcia dla PS
  • zakres doradztwa i wsparcia OWES w przygotowaniu PES do ubiegania się o przyznanie statusu PS

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki). Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

Prowadząca: Joanna Moroń Kluczowa Doradczyni Biznesowa, Coach OWES Szczecin

Termin: 29 marca 2023 r. (środa) w godzinach 17.30 – 19.00

Forma: on-line (aplikacja ZOOM). Link udostępnimy w dniu spotkania

Zgłoszenia: https://bit.ly/3I8wlzM

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 27 marca 2023 r., godz. 16.00.

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312

Kontakt: Katarzyna Nowak – Doradczyni podstawowa i Animatorka OWES Szczecin, 516 702 312, katarzyna.nowak@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

Webinarium jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Przeskocz do treści