SZKOLENIE: Metoda Design Thinking – praktyczne narzędzie zespołów projektowych w NGO (23.02.2023)

Chcesz dowiedzieć się na czym polega amerykańska metoda twórczego rozwiązywania problemów? Weź udział w naszym szkoleniu i naucz się jak tworzyć nieszablonowe rozwiązania problemy i jak pobudzić kreatywność w zespole Twojej organizacji!

Zakres tematyczny:

  • Określanie celu
  • Budowanie zespołu projektowego w organizacji
  • Odkrywanie klienta- budowanie persony
  • Jak przełożyć głos grupy docelowej na konkretne działania?
  • Tworzenie rozwiązania – zespołowe generowanie pomysłów w organizacji

Termin: 23 lutego 2023 r. (czwartek) w godzinach 15.30 – 20.30

Forma: Stacjonarne

Miejsce:  Inkubator OWES Szczecin, ul. Cukrowa 8, pok 918, 71-004 Szczecin

Prowadząca: Natalia Broja – Doradczyni Podstawowa i Specjalistka ds. reintegracji OWES Szczecin

Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, itd.) z regionu szczecińskiego (z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki). Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 20 lutego  2023 r., godz. 16.00. 

W przypadku trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt telefoniczny: 516 702 312

Kontakt: Katarzyna Nowak – Doradczyni podstawowa i Animatorka OWES Szczecin, 516 702 312, katarzyna.nowak@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy 12 osób.

Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu. 

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Przeskocz do treści