SZKOLENIE: „Rejestracja i co dalej? Szkolenie dla młodych organizacji” (10.02.2023)

Od lat marzysz o tym, by mieć swoją fundację lub sformalizować działania, które podejmujesz z przyjaciółmi? A może w ostatnich miesiącach udało Ci się założyć organizację i teraz zastanawiasz się, o czym musisz pamiętać? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, podczas którego poznasz podstawowe zasady związane z prowadzeniem organizacji pozarządowej.

Zakres szkolenia:

 1. Zanim założysz organizację – o co warto zadbać zanim zarejestruje się organizację?
 2. Rola wyboru formy prawnej i statutu organizacji,
 3. O czym pamiętać po założeniu organizacji: procedury, regulaminy, uchwalenie polityk wewnętrznych.
 4. Obieg dokumentów wewnętrznych,
 5. Sposoby finansowania działalności – kto ma prawo wnioskować po fundusze w imieniu organizacji itp.

  Termin: 10 lutego 2023 r. (piątek), godz. 15:30 – 20:30

  Miejsce: Inkubator SZOWES Szczecin, ul. Cukrowa 8, pokój 918 (budynek US)

  Prowadzący: Michał Głuszyk – Kluczowy doradca i Animator OWES Szczecin

  Grupa odbiorców: przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (fundacji, stowarzyszeń, itd.) z regionu szczecińskiego, z powiatów: M. Szczecin, M. Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki. Dodatkowo podmiot musi mieć swoją siedzibę na terenie wyżej wymienionych powiatów.

  Termin nadsyłania zgłoszeń: 8 lutego 2023 r., godz. 15.30

  UWAGA!: Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona.

  Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszenia skontaktują się pracownicy OWES Szczecin celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.

  Kontakt: Katarzyna Nowak – Doradczyni podstawowa i Animatorka OWES Szczecin, 516 702 312, katarzyna.nowak@aktywneowes.pl, www.owesszczecin.pl

  Szkolenie jest bezpłatne, realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

  Przeskocz do treści