Spotkanie podsumowujące warsztaty ożywienia społeczno-gospodarczego Gminy Wolin

Zapraszamy liderów lokalnych z Gminy Wolin: przedstawicieli samorządu i organizacji pozarządowych, sołtysów, przedsiębiorców, pracowników oświaty i kultury oraz aktywnych mieszkańców, którzy chcą mieć wpływ na rozwój gminy na spotkanie dot. ożywienia społeczno-gospodarczego Gminy Wolin. Podczas spotkania podsumujemy warsztaty, które były zorganizowane przy współpracy z OWES Szczecin oraz spotkań organizowanych przy współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego we wrześniu i październiku 2022 r.

Spotkanie odbędzie się w terminie 21.11.2022 w godz. 10.30-15.30 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Słowian i Wikingów Wolin Jomsborg Vineta w Recławiu i jest organizowane jest przy współpracy Gminy Wolin, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecińskim.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o informację na e-mail: marta.przeczewska@aktywneowes.pl bądź pod nr telefonu 789 358 312.

Przeskocz do treści