Zaproszenie na wizytę studyjną „Śladami sukcesów wielkopolskich przedsiębiorstw społecznych” 26-27.09.2022

Czy chcecie Państwo nadal rozwijać swoje przedsiębiorstwo społeczne? Jeżeli tak, to zachęcamy do wzięcia udziału w wizycie studyjnej organizowanej przez OWES Szczecin „Śladami sukcesów wielkopolskich przedsiębiorstw społecznych” w dniach 26-27 września 2022 r.

Wizyta studyjna ma na celu bliższe poznanie sposobów funkcjonowania, oferty oraz skutecznych metod na osiąganie sukcesów w przedsiębiorstwach społecznych, które funkcjonują w Wielkopolsce. Wzrost wiedzy, wymiana praktycznych doświadczeń oraz inspiracja do dalszego rozwoju to najcenniejsze efekty udziału w wizycie.

W ramach dwudniowej wizyty studyjnej odwiedzimy m.in:

  • Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka [barka.org.pl]
  • Niewidzialna Ulica – wystawę w ciemności, która pozwoli przybliżyć świat ludzi niewidomych w Poznaniu [niewidzialnaulica.pl]
  • Przedsiębiorstwo Społeczne,,Taroka” w Tarnowie Podgórnym zajmujące się m.in. opieką nad terenami zielonymi [taroka.pl]
  • Przedsiębiorstwo Społeczne ,,Nasza Arka”w Turowie opiekujące się osobami starszymi [fundacjanaszaarka.pl]
  • Centrum w Chudobczycach czyli gospodarstwo ekologiczne, prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka [barka.org.pl]

DLA KOGO: Wizyta studyjna skierowana jest do osób zarządzających i pracowników przedsiębiorstw społecznych z regionu szczecińskiego (powiaty: M. Szczecin, M Świnoujście, kamieński, gryficki, policki i goleniowski).

KOSZT: Udział w wizycie jest nieodpłatny, uczestnicy ponoszą jedynie koszty dojazdu do miejsca zbiórki (Inkubator OWES, ul. Cukrowa 8, Szczecin). Koszty noclegu, wyżywienia, przejazdu i ubezpieczenia NNW pokryte są ze środków projektu „SZOWES-OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Liczba miejsc ograniczona Liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 2 osoby z jednego podmiotu, w przypadku zgłoszenia się większej ilości uczestników niż miejsc, istnieje możliwość ograniczenia do uczestnictwa 1 osoby z podmiotu). Zgłoszenie deklaracji nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w wizycie.

Osoba do kontaktu: Joanna Moroń – Kluczowa doradczyni biznesowa/Coach joanna.moron@aktywneowes.pl, kom. 501 188 755

Przeskocz do treści