Drukarki Canona dla organizacji pozarządowych

Firma Canon Polska, znany i ceniony producent sprzętu fotograficznego oraz biurowego kontynuuje zapoczątkowany w 2021 roku program „Drugie życie drukarki”, w ramach którego przekazuje w formie darowizny używane, lecz wciąż w bardzo dobrym stanie, wysokiej jakości drukarki, skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne na rzecz organizacji pozarządowych działających w różnych obszarach życia. W tym roku firma postanowiła wesprzeć w ten sposób organizacje zajmujące się aktywizacją zawodową.

„Skupiliśmy się na aktywizacji zawodowej, bo wiemy, że to niezwykle istotny obszar w kształtowaniu odpowiedzialnych postaw oraz dojrzałego społeczeństwa. Nie bagatelizujemy jednak innych ważnych obszarów działalności aktywistów – to do nich będą skierowane kolejne edycje akcji!”

Warunki jakie muszą spełnić organizacje chcące wziąć udział w programie to prowadzić działalność od co najmniej 3 lat oraz móc pochwalić się co najmniej kilkoma zrealizowanymi projektami w ciągu ostatnich 5 lat.

Wnioski do udziału w programie można składać do 31 sierpnia 2022 r.

Więcej informacji na temat programu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.canon.pl/csr/nowy-dom-dla-drukarki/

Przeskocz do treści