Odkrywamy tajniki działalności Kół Gospodyń Wiejskich czyli koło zamachowe naszych wsi

OWES dla regionu szczecińskiego zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich do udziału w specjalnym warsztacie online na temat działania, pozyskiwania środków i dalszego rozwoju KGW. 📌 W PROGRAMIE:
✅Założyliśmy Koło Gospodyń Wiejskich i co dalej?
✅Finansowanie KGW z ARiMR – czy to wszystko co możemy zyskać?
✅Czy KGW jest organizacją pozarządową?
✅Co to znaczy, że możemy prowadzić działalność zarobkową?  📌Ustawa o kołach gospodyń wiejskich z 2018 roku, dała środowiskom wiele nowych możliwości, jednak zawiera również niejasności, które podczas szkolenia postaramy się zmniejszyć.📌Podczas spotkania odpowiemy na pytanie czy KGW jest organizacją pozarządową oraz czy może pozyskiwać 1% podatku podczas rozliczeń podatkowych.
📌Zastanowimy się jak KGW może prowadzić działalność zarobkową oraz czy warto zmieniać statut koła.
Jeśli chcecie by Wasze KGW odgrywało większą rolę w gminie i społeczności lokalnej to serdecznie zapraszamy.  Termin: 1.06.2021 (⏰1 spotkanie w godz 16.30-19.45)
Forma: online (aplikacja ZOOM)
LINK DO REJESTRACJI:http://bityl.pl/c3V86Spotkanie poprowadzi nasz animator społeczny Michał Głuszyk.
Kontakt: OWES Szczecin, 516 702 312, kontakt@aktywneowes.pl, www.aktywneowes.pl,
FB:OWES.SzczecinDla kogo: warsztat przeznaczony dla przedstawicielek/li Kół Gospodyń Wiejskich z regionu szczecińskiego (powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, policki, M. Szczecin, M. Świnoujście)  UWAGA: Wysłanie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 2 osoby z jednego koła, w przypadku zgłoszenia się większej ilości uczestników niż miejsc, prosimy o kontakt). Z osobami wysyłającymi formularz zgłoszeniowy skontaktują się pracownicy OWES Szczecin, celem uzupełnienia dokumentacji formalnej związanej z uczestnictwem w szkoleniu.  Spotkanie realizowane w ramach projektu „SZOWES-OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanym ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Przeskocz do treści